Contacte

CCCB
Centre de Cultura Contemporània de Barcelona

Montalegre, 5 - 08001 Barcelona
Tel. 933 064 100
Fax 933 064 101
info@cccb.org


Informació general

Recepció i oficines
recepcio@cccb.org
933 064 100

Taquilles
taquilles@cccb.org
933 064 161


Visites per a grups i escolars

Servei educatiu
seducatiu@cccb.org
933 064 135

Amics CCCB

amics@cccb.org
933 064 100

més info

Arxiu CCCB

Sònia Aran
arxiu@cccb.org

més info

Arxiu Xcèntric

xcentric@cccb.org
933 064 100

més info


Premsa

Mònica Muñoz-Castanyer
Irene Ruiz
premsa@cccb.org
933 064 123

més info

Web

Lucia Calvo
consultesweb@cccb.org
933 064 100

Publicacions

Marina Palà
mpala@cccb.org
933 064 100

més info

Intercanvis institucionals de publicacions

Sònia Aran
centrededocumentacio@cccb.org
933 064 100

Recursos humans

Cori Llaveria
rrhh@cccb.org
933 064 100

més info

Registre general

contractacio@cccb.org
933 064 100
De dilluns a divendres feiners (9.00 - 14.00)

Lloguer d’espais

Tere Pérez
wespais@cccb.org
933 064 100

més info

Itineràncies

Carlota Broggi
cbroggi@cccb.org
933 064 100

més info


Direcció

direccio_general@cccb.org
933 064 100

Departament d’exposicions

exposicions@cccb.org
933 064 100

Departament d’audiovisuals i multimèdia

audiovisuals@cccb.org
933 064 100

Centre de documentació i debat

debats@cccb.org
933 064 100

Departament d’activitats culturals

activitatsculturals@cccb.org
933 064 100

CCCB Lab

lab@cccb.org
933 064 100